Гiрки для дорослих

Розваги для дорослих в аквапарку Бердянська
У АКВАЛЕНД Бердянськ вас чекає море розваг, яскравих емоцій і крутих гірок!
«Таємниця Бермуд»
Любителі гострих відчуттів зможуть покататися на атракціоні «Таємниця Бермуд», де спробують приголомшливі відчуття від найсильнішого океанського виру з м'яким зануренням в світ Атлантиди. Швидкість спуску і входу в вир до 10м / с. Спуск здійснюється на спеціальних поліпропіленових килимках.
«Долина Змій»
Першими Вас зустріне стартовий комплекс гірок аквапарку з захоплюючим дух назвою «Долина змій», висотою 14 метрів і атракціон «Таємниця Бермуд» заввишки 7 метрів. «Долина змій» - це химерне і величне переплетення 3-х гірок - «змій» довжиною 132, 107, 133 метра. Швидкість спуску до 7 мс і здійснюється на спеціальних одно-, двомісних надувних човнах - плотах.
«Чорна діра» і «Кільце Астероїдів»
Любителів екстремального відпочинку манить до себе стартовий майданчик аквапарку з атракціонами «Кільце Астероїдів» і «Чорна діра». Це величезний комплекс заввишки 16 метрів. Атракціон «Чорна діра» унікальний за своїми розмірами. Довжина гірки складає 150 метрів!
Водна магістраль
Атракціон «Водна магістраль», що складається з чотирьох гірок висотою 10 метрів і довжиною 60 метрів, дозволить Вам насолодитися швидкісним спуском і відпочити всією сім'єю, змагаючись в першості прибуття до фінішу. Швидкість спуску до 5 м / с. Спуск здійснюється на спеціальних поліпропіленових килимках.
Кільце удава
Складається з двох переплетених гірок заввишки 9 метрів і довжиною 53 метра, занурить Вас в світ відчуттів героїв відомої кіно-картини Анаконда. Швидкість спуску до 10м / с. Спуск здійснюється на спеціальних поліпропіленових килимках.
«Драконові гори»
Довжина гірки складає 150 метрів! Але що ще більше вражає - діаметр 1,2 метра. Чорна труба закручена з таким розмахом, що витримати круті повороти і віражі зможуть хіба що найвідважніші. Спуск з гірки відбувається в повній темряві, від чого ефект від віражів і швидкості просто вражає, а дух захоплює в очікуванні приземлення. Швидкість спуску до 7 м / с.
"Бумеранг"
Повернення на Землю після тривалих поворотів і віражів - що може бути краще? Довжина гірки складає 90 метрів, швидкість спуску 10 м / с. Спуск здійснюється на двомісних надувних човнах або плотах.
"Дев'ятий вал"
Атракціон «Дев'ятий вал» здатний розбудити уяву навіть найвибагливіших відвідувачів. Випробувати силу хвилі 9 балів здатні тільки самі мужні і відважні. Швидкість спуску / підйому досягає 10 м / с і здійснюється на двомісних надувних човнах або плотах.
РОЗВАГИ
Завантажуйте наш мобільний додаток:
Це спосіб легко і швидко купувати квитки, отримувати знижки, читати корисну інформацію про розпродажі, акції та спеціальні пропозиції. І використовувати промокоди!
Made on
Tilda